Eğitim Kurumumuz 2016 yılında Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek “Giresun-Ordu SRC Eğitim Merkezi” unvanı ile Giresun Merkez Sultan Selim Mahallesinde faaliyete başlamıştır. 2017 yılında Türkiye genelinde Src kurslarının Milli Eğitim Bakanlığına bağlanmasıyla “Özel Çotanak SRC Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kursu” unvanını alarak, kursumuz Şeyhkeramettin Mahallesi Hafız Ani Öğütçü Sokak’ a taşınmıştır.Hali hazırda bu adreste faaliyete devam etmektedir. Bu güne kadar yaklaşık 450 kursiyerin belgelendirmesi yapılmıştır.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz

“Önce insan” diyerek başladığımız bu yolda en büyük hedefimiz memnuniyet yaratmak, kursiyerlerimizin “iyi ki kaydolmuşum,hiç pişman değilim” diyerek ayrılmasıdır. Güler yüzlü hizmet, özverili çalışma ve yenilikleri de takip ederek tüm kursiyerlerimizin başarı sağlayacağına inanmaktayız.

MİSYONUMUZ

Amacımız

Eğitimde Kaliteden taviz vermeyerek topluma özellikle trafik için kalifiye personel yetiştirerek şoförlük mesleğinin zamanla yeniden saygın bir meslek haline gelmesini sağlamaktır.

hakkımızda
our-history-1

 

UZMAN EKİBİMİZLE TANIŞIN

KONUSUNDA DENEYİMLİ EĞİTMEN KADROMUZ

Ayşe Altınçelep
Kurucu & Eğitmen

Ayşe Altınçelep

Merve Kufacı
Psikolojik Danışman

Merve Kufacı

Melek Ayşe Gündoğdu
İlkyardım Eğitmeni

Melek Ayşe Gündoğdu

Murat ERKOÇ
Metalurji ve Malzeme Mühendisi (Uzm. Öğr.)

Murat ERKOÇ